Мамологія У ЗАПОРІЖЖІ

Консервативне лікування маститів, мастопатії та інших захворювань молочної залози. Лікувальна, реконструктивна та пластична хірургія грудей.

Коли звернутися до мамолога

Лікар-мамолог проводить діагностику, раннє виявлення та лікування захворювань молочних залоз. Вам необхідна консультація хорошого мамолога, якщо Ви спостерігаєте в себе такі симптоми:

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
 • ущільнення, вузли під шкірою грудей
 • больові відчуття, дискомфорт у грудях і пахвових западинах
 • виділення з соска
 • западання або витягування соска
 • зміна розмірів або форми грудей
 • почервоніння шкіри на грудах, сосках
 • збільшення лімфовузлів у пахвовій зоні, шиї й області ключиць
 • підвищення температури грудей

Незалежно від наявності зазначених симптомів необхідно регулярно, не рідше 1–2 разів на рік проходити профілактичний огляд мамолога для виявлення можливих новоутворень грудей на ранніх стадіях.

Що лікує лікар-мамолог

 Запальні   захворювання

Новоутворення у молочних залозах

Порушення гормонального фону

Інші захворювання молочних залоз

 • аномалії розвитку
 • лактостаз
 • западання соска
 • гіпертрофія молочної залози

Етапи лікування мастопатії та інших захворювань молочної залози

1. Прийом мамолога

При симптомах захворювань молочних залоз або для профілактичного огляду грудей пацієнт записується на консультацію до мамолога. На прийом мамолога бажано мати виконане УЗД молочних залоз. Досвідчений мамолог проведе збір анамнезу, а також первинний огляд грудей з пальпацією. При ознаках захворювань молочної залози мамолог направить на додаткове обстеження.

Прием пациентов в Клинике Святого Николая

3. Індивідуальне лікування

Мамолог встановлює діагноз і складає індивідуальний курс лікування. Своєчасне звернення до лікаря-мамолога дозволить обмежитися лише медикаментозним лікуванням. Якщо ж буде потрібно оперативне втручання хірурга-онкомамолога, фахівці Клініки Святого Миколая проводять такі операції з максимально можливим органозбережним ефектом.

Маммопластика КСМ

Підготовка до прийому у мамолога

Консультація мамолога не потребує особливої попередньої підготовки – достатньо провести стандартні гігієнічні процедури. Не використовуйте занадто концентрований парфум. Підберіть зручну білизну та одяг, щоб вам зручно було роздягнутися для огляду. Перед візитом сформулюйте всі скарги, підготуйте та візьміть наявну медичну документацію (дані аналізів та інструментальних діагностичних процедур, виписки тощо).

Ще одне важливе питання, яке потребує уточнення – коли найкраще йти на прийом до мамолога, до місячних чи після? Оптимальний час для візиту лікаря-маммолога – середина циклу (5-12 день). Але якщо вас турбують сильні болі, почервоніння або пальповані новоутворення у тканинах молочної залози, не варто відкладати похід до лікаря.

Як лікувати патології молочної залози

Мамологи Клініки Святого Миколая

Лікар мамолог-онколог.

Стаж роботи 18 років.

 • вул. Святого Миколая, 53а

Лікар мамолог-онколог.

Стаж роботи 13 років.

 • вул. Добролюбова, 19

Чому ми кращі

reward_blue

Експертність

Ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими та закордонними фахівцями. Клініка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.

complexity_blue

Комплексність

Пацієнти Клініки Святого Миколая отримують повний цикл медичних послуг: від консультації та обстеження до малоінвазивної хірургії при необхідності.

service_blue

Кращий сервіс

Створено кращі у Запоріжжі, максимально комфортні умови для перебування пацієнтів. Реалізований онлайн-запис та електронна медична картка.

honest_blue

Чесний лікар

Лікарі Клініки Святого Миколая не роблять непотрібних призначень і досліджень. Наша мета – стати надійним медичним партнером на все життя.