Контурна пластика губ у Запоріжжі

Контурна пластика губ філерами (збільшення губ) на основі гіалуронової кислоти у Клініці Святого Миколая

Яка дівчина не мріє про об’ємні, чуттєві, соковиті губи? Когось природа наділила цим, когось ні, але розвиток сучасної естетичної медицини дарує кожній дівчині можливість досягти бажаного результату. Контурна пластика губ – чудовий спосіб гармонізувати риси обличчя в цілому та додати впевненості у собі.

Показання до проведення процедури

Можна виділити два основних напрями показань до проведення контурної пластики губ: естетична та медична.

З естетичних міркувань пластику проводять, при:

 • Об’ємі менше бажаного, тонких від природи губах
 • Незадоволеністю формою
 • Опущенні куточків рота
 • Сухісті шкіри губ
 • Вікових змінах

Контурна пластика за медичними показаннями виконується за вираженої асиметрії (від природи або, наприклад, внаслідок травми).

Можливі протипоказання

 • Непереносимість будь-якої речовини, що входить до складу препарату для контурної пластики
 • Анафілактичний шок в анамнезі
 • Загострення хронічних хвороб чи гострі захворювання
 • Запальний процес чи інфекція у сфері втручання
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Вагітність та період лактації
 • Порушення згортання крові
 • Злоякісні новоутворення
 • Біополімерний гель, що вводився раніше

Підготовка до процедури

Перед процедурою контурної пластики лікар ретельно збере ваш медичний анамнез, уточнить наявність протипоказань. Також можна пройти комплексне обстеження на базі Клініки Святого Миколая.

Увеличение губ КСМ

Особливої підготовки не потрібно – рекомендується утриматися від вживання алкоголю, куріння, прийому кофеїновмісних напоїв за 1-2 дні до втручання.

Також рекомендовано проводити пластику в середині або наприкінці менструального циклу – це допоможе знизити больові відчуття та ймовірність утворення синців.

Етапи проведення контурної пластики губ

Для проведення процедури у Клініці Святого Миколая використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота – це природна речовина, яка виробляється нашим організмом, тому алергічні реакції на її введення можуть виникати вкрай рідко. Для цього ми використовуємо якісні філери з високим ступенем очищення гіалуронової кислоти.

Вибір препарату залежить від ряду факторів: потрібно враховувати не тільки побажання пацієнта (бажаний об’єм або форма), а й особливостей самих губ, їх будову, м’язову активність, а також неабияку роль відіграє ортодонтія, прикус пацієнтки та співвідношення верхньої та нижньої щелепи.

На первинній консультації лікар-косметолог Клініки Святого Миколая визначає вирішальні чинники та з урахуванням усіх побажань підбере необхідний філер, його об’єм та щільність. Також повідомить, скільки процедур буде необхідно провести до бажаного результату. Не завжди можна досягти певної форми та розміру губ в одну процедуру, особливо губи м’язової будови (тонкі, “губи форми чайки”) – у такому разі потрібен етапний підхід, губи поступово розправляються об’ємом, після чого можна працювати над формою.

Власне процедура пластики губ проходить у кілька етапів:

 1. Очищення шкіри тоніком або антисептиком та нанесення аплікаційної анестезії.
 2. За допомогою ультратонких голок вводиться гіалуронова кислота – результат пацієнтка може спостерігати одразу.
 3. Фахівець контролює глибину введення голки, шар і кількість препарату, що вводиться. Лікар виконує легкий масаж губ для кращого розподілу філера.

Ефект від процедури повноцінно можна буде оцінити приблизно через тиждень, тому що після уколів залишається невеликий набряк і губи здаються більшими, ніж є насправді. Так що не варто відразу лякатися надмірному об’єму, зачекайте, поки спаде набряклість, оцініть нинішню форму і об’єм. Якщо збільшення видається недостатнім, процедуру можна повторити через 3 місяці.

Тривалість ефекту

Увеличение губ Запорожье

Гіалуронова кислота має властивість розсмоктуватись з часом, тому контурна пластика губ – це не назавжди. Тривалість ефекту індивідуальна у кожної пацієнтки. У середньому результат тримається від півроку до 12 місяців, це індивідуальний параметр, який також залежить від щільності гіалуронової кислоти, що використовується, і її якості, більш щільна гіалуронова кислота довше розсмоктується. У період до 12 місяців гіалуронова кислота розсмоктується і йде на зволоження довколишніх тканин.

При розкладанні препарат не утворює токсичних речовин, ніяк не впливає на організм і є абсолютно нешкідливим. Повторювати процедуру контурної пластики можна як після повного розчинення філера, так і не чекаючи його вже через 3-4 місяці. Гіалуронова кислота має ефект накопичення, якщо регулярно виконувати процедуру (кожні 5-8 місяців), то основний обсяг буде зберігатися і знадобитися лише незначна корекція обсягу та форми меншою кількістю філера.

Переваги проведення процедури у Клініці Святого Миколая

 • Максимально натуральний ефект без перекачаних «качиних» губ
 • Мінімальна кількість можливих ускладнень – ми використовуємо лише якісні препарати на основі безпечної, гіпоалергенної високоочищеної гіалуронової кислоти
 • Короткий відновлювальний період, мінімальні витрати часу на процедуру – все відбувається швидко та безболісно
 • Кваліфіковані лікарі косметологи з вищою медичною освітою
 • Дотримання всіх етапів стерилізації та обробки інструментарію, виключно одноразові індивідуально упаковані шприци.

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта