Ін'єкційна косметологія у Запоріжжі

Уколи краси та омолодження можна зробити в Клініці Святого Миколая за допомогою висококваліфікованих лікарів та кращих препаратів.

Коли потрібна допомога косметолога?

Сучасна медична косметологія в Клініці Святого Миколая дозволить наголосити на індивідуальності зовнішнього вигляду в будь-якому віці, підтримувати стан шкіри на високому рівні та зберегти її молодість на довгі роки. Професійний догляд за обличчям та тілом необхідний у будь-якому віці – до косметолога варто звертатись як молодим дівчатам для профілактики появи зморшок, підтримки доглянутого зовнішнього вигляду, так і жінкам з першими ознаками старіння з метою уповільнення природних процесів.

 1. У віці до 25 років у дівчат мають великий попит процедури ін’єкційної косметології – контурна пластика, створення привабливої форми губ, вилиць, обрисів нижньої щелепи.
 2. У період 25-30 річного віку починають проявлятися перші ознаки старіння, погіршується стан волосся, з’являється пігментація після засмаги, проявляються зморшки, сухість шкіри і дівчата активніше цікавляться доглядовими процедурами, мезотерапією, ботулінотерапією.
 3. Після 35 років шкіра втрачає пружність, з’являються глибші зморшки, тканини втрачають об’єм і починають опускатися, формуються мішки під очима. Для усунення цих недоліків використовується плазмотерапія для гідратації та запуску відновлення клітин шкіри, контурна пластика – для заповнення втрачених обсягів та надання ліфтингового ефекту на зв’язковий апарат, використання нитьових методик.
 4. До 45-50 років зв’язковий апарат слабшає, тканини помітно птозуються, проявляється симптоматика клімаксу – підвищена пітливість, пігментація шкіри. Але не варто піддаватися паніці – виправити ситуацію допоможе поєднання різних методик: мезотерапія, ботулотоксини, нитьоові підтяжки. Але через вікові зміни для помітного ефекту омолодження доведеться вдатися до допомоги естетичної хірургії: ліпофілінг, блефаропластика, комплексні нитьові підтяжки та інше.

Симптоми, з якими варто звернутися по допомогу

На приеме у косметолога КСМ
 • Не подобається природна форма губ, овал обличчя, контури вилиць і нижньої щелепи, дефіцит тканин або асиметрія, стан шкіри або її чутливість. Сучасна ін'єкційна косметологія здатна швидко і без наслідків для здоров'я виправити недоліки, подарувавши вам впевненість у собі.
 • З'явилися перші ознаки старіння. Косметолог допоможе зменшити виразність зморшок, повернути шкірі пружність. Мезотерапія насичує шкіру вітамінами та корисними мікроелементами, живить її зсередини, сповільнює
процеси старіння шкіри. Плазмотерапія бореться з чутливістю, сухістю та лущенням шкіри – запускаючи оновлення клітин та підвищуючи гідратацію тканин.
 • Проблему випадання, слабкого росту та ламкості волосся допоможе вирішити курс плазмотерапії чи мезотерапії. Правильно підібравши терапію можна повернути вашому волоссю життєву енергію, силу росту і сяйво, пробудити сплячі фолікули і прискорити зростання волосся.
Косметолог Запорожье
Запись к косметологу Запорожье
 • Втомилися боротися з підвищеною пітливістю? Надмірне потовиділення змушує вас почуватися ніяково, не дозволяє вам носити певний одяг і бентежить у теплу пору року? Косметолог без проблем вирішить цю проблему.

Процедури, які проводить косметолог

Косметологія Клініки Святого Миколая може похвалитися широким спектром різних процедур, серед яких найбільшою популярністю користуються:

Послідовність лікування

1. Прийом косметолога. Консультація косметолога – перший та найважливіший етап. Під час первинного прийому лікар уточнить мету вашого візиту, побажання, проведе ретельний огляд. З боку пацієнта бажано заздалегідь підготуватися до відвідування лікаря – максимально точно сформулювати опис своєї проблеми та бачення кінцевого результату.

2. Додаткова діагностика. При необхідності лікар може призначити комплекс діагностичних процедур для формування повноцінної картини – загальний аналіз крові та біохімічне її дослідження, дерматоскопія, зішкріб шкіри, гормональні дослідження.

3. Складання плану лікування. Після отримання всієї необхідної інформації, лікар складе індивідуальний план естетичної корекції – підібравши індивідуально для вас комплекс процедур, щоб досягти максимально якісних результатів.

Індивідуальний підбір доглядових засобів за шкірою обличчя

Инъекционная косметология КСМ
Настав час записатися на прийом до косметолога, коли ваша шкіра вимагає повсякденного догляду! Лікар підбере для вас Професійну, клінічно доведену комбінацію засобів для домашнього догляду з урахуванням типу шкіри, віку, проблем. Ви отримаєте план терапії вашої шкіри, який у процесі лікування можна розширювати в залежності від проблемних зон, що проявляються. Також, якщо в процесі у вас виникнуть питання або якісь проблеми, ви завжди зможете звернутися за консультацією до лікаря.

Над вашою красою у нас працюють найкращі косметологи, фахівці з вищою медичною освітою та великим досвідом роботи у сфері краси. Широкий спектр послуг, багаж знань наших лікарів дозволяє дбати про вашу привабливість на найвищому рівні. Що також важливо, наші косметологи здатні не лише усунути наявні проблеми, а виявити їхню причину та боротися саме з нею.

Серед численних переваг варто виділити:

 • Використання європейських протоколів діагностики та лікування
 • Наявність обладнання останнього покоління від передових виробників
 • Комплексний підхід до будь-якої проблеми
 • Доступні ціни на косметологію поряд із високою якістю надання послуг
 • Індивідуальний підбір косметологічної процедури, техніки її виконання, подальшого домашнього догляду

Медична косметологія Клініки Святого Миколая наголошує на сертифікованих препаратах та доказових методиках. З нами ви застраховані від неякісної продукції, побічних ефектів, небажаних наслідків.

Косметологи Клініки Святого Миколая

Косметолог,

естетичний хірург.

 • вул. Святого Миколая, 53а

Косметолог, трихолог.

 • вул. Дніпровська, 24 (вхід з вул. Олександрівської)

Чому ми кращі

reward_blue

Експертність

Ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими та закордонними фахівцями. Клініка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.

complexity_blue

Комплексність

Пацієнти Клініки Святого Миколая отримують повний цикл медичних послуг: від консультації та обстеження до малоінвазивної хірургії при необхідності.

service_blue

Кращий сервіс

Створено кращі у Запоріжжі, максимально комфортні умови для перебування пацієнтів. Реалізований онлайн-запис та електронна медична картка.

honest_blue

Чесний лікар

Лікарі Клініки Святого Миколая не роблять непотрібних призначень і досліджень. Наша мета – стати надійним медичним партнером на все життя.