КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

КТ на сучасному обладнанні. Виявлення новоутворень. Точна діагностика стану внутрішніх органів, тканин, кісток, судин.

Діагностика з використанням комп'ютерної томографії

Компьютерная томограмма

Комп’ютерна томографія (КТ) – це сучасний метод пошарового дослідження органів з використанням рентгенівського випромінювання. Дослідження реалізовано шляхом сканування по колу, під різними кутами. Отримані дані за допомогою комп’ютера перетворюються у зображення, яке можна пошарово розглянути у вигляді зрізів з наперед заданим кроком. Комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion 64 дозволяє проводити КТ-діагностику як з використанням контрастної речовини, так і без нього.

Комп’ютерна томографія дозволяє замінити ряд досліджень, зокрема УЗД і рентгенографію. Найчастіше на КТ приходять для уточнення діагнозу після рентгена або УЗД.

На відміну від стандартного рентгена, КТ-обстеження дозволяє точно визначити локалізацію утворення, його щільність і визначити, чи носить утворення доброякісний характер.

Виконана висококласними фахівцями на сучасному обладнанні комп’ютерна томограма практично виключає вірогідність, що якісь процеси в органах залишаться непоміченими.

Оскільки КТ несе променеве навантаження (випромінювання) на організм, і в окремих випадках вона вище, ніж при традиційному рентгенологічному обстеженні, комп’ютерна томографія має ряд протипоказань, зокрема, вагітність і деякі психічні розлади. Тому комп’ютерна томографія проводиться тільки за призначенням лікаря. Він же розповість, як правильно підготуватися для максимально результативного проходження КТ-діагностики.

Чому ми кращі

reward_blue

Експертність

Ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими та закордонними фахівцями. Клініка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.

complexity_blue

Комплексність

Пацієнти Клініки Святого Миколая отримують повний цикл медичних послуг: від консультації та обстеження до малоінвазивної хірургії при необхідності.

service_blue

Кращий сервіс

Створено кращі у Запоріжжі, максимально комфортні умови для перебування пацієнтів. Реалізований онлайн-запис та електронна медична картка.

honest_blue

Чесний лікар

Лікарі Клініки Святого Миколая не роблять непотрібних призначень і досліджень. Наша мета – стати надійним медичним партнером на все життя.