Свербіж у піхві

Комфортне обстеження та лікування гінекологічних інфекцій у Клініці Святого Миколая

Сверблячка та печіння в інтимній зоні – найбільш поширені скарги на первинній консультації у гінеколога, які можуть супроводжуватися додатковими симптомами та свідчити про низку захворювань. Найчастіше такий комплекс симптомів супроводжується різними вагінальними виділеннями, почервонінням і набряком, а в деяких випадках специфічним запахом.

Причини появи свербіння і печіння у піхві

Є безліч захворювань, які можуть викликати у жінки такі неприємні симптоми, як почервоніння, свербіж і печіння у піхві. До основних і найбільш поширених відносяться:

Якщо протягом декількох днів дискомфортні відчуття не проходять, то необхідно звернутися до гінеколога за медичною допомогою.

Діагностика і лікування свербежу та печіння в інтимній зоні

Повноцінна діагностика починається з первинної консультації лікаря гінеколога. На ній збирається детальний анамнез, проводиться огляд на кріслі, беруться мазки на флору.

При необхідності призначаються додаткові інструментальні та лабораторні дослідження. У деяких ситуаціях можуть знадобитися консультації суміжних фахівців.

Після отриманих даних лікар-гінеколог підбирає максимально ефективну схему лікування і дає індивідуальні рекомендації. Завдяки такому комплексному підходу до розв’язання проблеми вдається досягти найкращих результатів.

Доктор Доценко Анастасия

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика і лікування гінекологічних патологій відповідно до європейських стандартів:

  • Команда досвідчених гінекологів найвищої кваліфікації
  • Власна лабораторія для оперативного виконання широкого спектру аналізів
  • Можливість як консервативного, так й оперативного лікування з перебуванням у комфортному стаціонарі
  • Повна конфіденційність і відсутність черг до лікарів
  • Комплексний супровід після курсу лікування для профілактики рецидивів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта