Ведення вагітності в Запоріжжі

Амбулаторне спостереження вагітності кращими акушерами-гінекологами Запоріжжя. Постановка на облік у зв'язку з вагітністю. Пакетне ведення вагітності. Повний комплекс послуг.

Амбулаторне спостереження вагітності в комфортних умовах

«Де встати на облік у зв’язку з вагітністю? До якого акушер-гінеколога звернутися? А чи є в Запоріжжі клініки, де можна отримати повний комплекс послуг, щоб вагітною не їздити по всьому місту по лабораторіях і лікарям?» – ці питання закономірно виникають у майбутньої мами з першого дня затримки менструації.

Ми розуміємо бажання будь-якої вагітної жінки відчувати себе спокійно і впевнено, бути оточеною турботою й увагою, відчувати підтримку як з боку близьких, так і з боку медичного персоналу. І все це для здійснення найбільш пристрасного і заповітного бажання вагітної жінки – народити здорового малюка.

Клініка Святого Миколая готова задовольнити Ваші бажання і надає унікальну можливість спостерігатися у кваліфікованих акушер-гінекологів та інших фахівців впродовж всієї вагітності, а також отримати весь необхідний комплекс діагностичних послуг в одному медичному закладі.

Переваги ведення вагітності в Клініці Святого Миколая:

Доктор Олейник Наталья
  • Ведення вагітності кращими докторами Запоріжжя
  • Сучасне обладнання для максимально ефективної та безболісної діагностики
  • Постійний зв'язок з Вашим акушером-гінекологом
  • Консультації у зручний час, без черг
  • Ввічливий персонал і затишна обстановка
  • Консультації фахівців і вся необхідна при фізіологічній вагітності діагностика в межах однієї клініки

Як стати на облік по вагітності?

У Клініці Святого Миколая ми дотримуємося думки, що найоптимальніша система ведення вагітності – пакетна. Ми ставимо вагітних на облік у нашу клініку при замовленні пакетного спостереження вагітності на весь період вагітності.

Для взяття на облік необхідно записатися на пакетну послугу ведення вагітності. На прийом акушера-гінеколога візьміть із собою паспорт. Акушер-гінеколог нашої клініки за допомогою УЗД підтвердить Вашу вагітність та оформить необхідні документи:

  • Анкета вагітної, інформаційна згода
  • Форма №111/о «Індивідуальна карта вагітної і породіллі»
  • Форма № 113/о «Обмінна карта», яка видається жінці на руки і є її основним «документом вагітної»

Пакети ведення вагітності містять:

УЗИ гинекологии

В рамках Пакета спостереження за вагітністю в нашій клініці виконуються всі мінімально необхідні обстеження, регламентовані наказом Міністерства охорони здоров’я України при фізіологічній вагітності.

Коли ставати на облік у зв'язку з вагітністю?

Досвідчені акушери-гінекологи рекомендують ставати на облік по вагітності на ранніх термінах (8 тижнів), оскільки це дає можливість раннього виявлення ризиків, пов’язаних з виношуванням дитини і пологами. Своєчасне обстеження майбутньої мами дозволяє, зокрема, усунути або мінімізувати ускладнення, пов’язані з прикріпленням плаценти, розміщенням плода, резус-конфліктом, передчасними пологами.

У будь-якому випадку, обов’язково рекомендується стати на облік протягом першого триместру вагітності – тобто до 12-го тижня.

Спеціалісти Клініки Святого Миколая

Лікар акушер-гінеколог,

стаж роботи 5 років

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії

Лікар першої категорії,

стаж роботи 11 років

Лікар акушер-гінеколог,

стаж роботи 3 роки

Лікар першої категорії,

стаж роботи 11 років