Поліпектомія в Запоріжжі

Видалення поліпів матки та цервікального каналу в Клініці Святого Миколая

Процедура поліпектомія – це малоінвазивна хірургічна операція, під час якої спеціальним апаратом видаляють поліпи на слизовій матки й цервікального каналу. Така хірургічна маніпуляція дуже ефективна, безболісна і не вимагає тривалого лікування у стаціонарі. Самі поліпи не є небезпечними для здоров’я, проте вони можуть перерости в онкологічне захворювання, тому поліпи необхідно вчасно видалити.

В яких випадках необхідна процедура поліпектомія

Поліпи не несуть загрози для здоров’я, але вони можуть стати причиною безпліддя або переродитися у раковий процес. Симптоми, при яких необхідна поліпектомія:

Проведення поліпектомії в Клініці Святого Миколая

У Клініці Святого Миколая видалення поліпів здійснюється на найсучаснішому обладнанні експертного класу, що дозволяє уникнути рецидивів хвороби й ускладнень після операції. Для підтвердження діагнозу необхідні:

Видалення поліпів може проходити амбулаторно, а також в умовах стаціонару. Тип наркозу підбирається лікарем індивідуально, враховуючи багато нюансів стану пацієнта та перебігу захворювання. Процедура триває 20–30 хвилин. Хірурги клініки використовують гістероскопічну поліпектомію, коли операція проводиться сучасним гістероскопом. Повне відновлення організму відбувається на 2–3 тижні.

Доктор Доценко Анастасия

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування гінекологічних патологій відповідно до європейських стандартів:

  • Команда досвідчених акушерів-гінекологів найвищої кваліфікації
  • Власна лабораторія для оперативного виконання широкого спектра аналізів
  • Повна конфіденційність і відсутність черг до лікарів
  • Можливість як консервативного, так й оперативного лікування з перебуванням у комфортному стаціонарі
  • Комплексний супровід після курсу лікування для профілактики рецидивів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта