Лікування вірусу папіломи людини в Запоріжжі

Діагностика та лікування вірусу папіломи людини в Клініці Святого Миколая

Вірус папіломи людини (ВПЛ) – мікроорганізми, які провокують хвороби сечостатевої системи, вражають шкіру й слизові оболонки. Основний спосіб передачі вірусу – при статевому акті, але можливе й побутове зараження. Довгий час ВПЛ може розвиватися в організмі абсолютно безсимптомно, тому чим швидше він буде діагностований, тим ефективніше пройде лікування.

Симптоми прояви вірусу папіломи людини

ВПЛ протягом багатьох років може перебувати в організмі людини, але ніяк себе не проявляти, при цьому можливе зараження все новими і новими штамами. Симптоми, як правило, починають проявлятися, коли додаються провокуючі фактори: переохолодження, стресові ситуації, інфекції і т. п. Захворювання проявляється зростанням новоутворень на шкірі та слизовій:

  • Кондиломи звичайні – генітальні бородавки
  • Плоскі кондиломи – утворення, що мають великий ризик онкології
  • Дисплазія – зміна будови тканини

Діагностика та лікування вірусу папіломи

Для того, щоб діагностувати вірус папіломи людини, необхідна консультація кваліфікованого гінеколога. ВПЛ може бути діагностований навіть при очному огляді лікарем, проте все ж необхідно пройти дообстеження:

Терапія вірусу папіломи людини може бути медикаментозною та хірургічною, в залежності від проявів і стану пацієнта. У Клініці Святого Миколая використовують інноваційні, малоінвазивні процедури, які допомагають вилікувати захворювання й уникнути рецидивів та ускладнень. Імунізація є найбільш ефективним методом профілактики хвороби.

Доктор Киосова Марина

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

  • Власна лабораторія для всіх видів аналізів
  • Комфортна поліклініка
  • Сучасне відділення стаціонару
  • Інноваційні операційні
  • Колектив кращих лікарів гінекологів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта