Естетична хірургія у Запоріжжі

Підтяжка живота. Корекція форми обличчя, губ, повік. Пластична хірургія грудей. Інтимна пластика. Ліпосакція та ліпофілінг.

Операції естетичної хірургії, які виконуються у клініці

Хірурги Клініки Святого Миколая дарують своїм пацієнтам можливість стати більш привабливими і красивими, впевненими в собі і своїх силах. Висококласні фахівці виконають естетичну (пластичну) хірургію різного роду дефектів окремих частин тіла, корекцію їх форм і розмірів. Сучасні технології і професіоналізм естетичних хірургів забезпечують очікуваний результат і повну безпеку для здоров’я пацієнта.

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Первинна консультація хірурга

На первинному прийомі хірурга детально розкажіть лікарю Ваші побажання щодо виконання пластики. Лікар-хірург складе індивідуальний план оперативного втручання для максимального задоволення потреб пацієнта. Якщо буде потрібно додаткове обстеження, його можна пройти тут, в нашій клініці.

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організовують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Фахівці Клініки Святого Миколая, що виконують операції естетичної хірургії

Доктор медичних наук,

професор.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Кандидат медичних наук,

доцент.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Доктор мед. наук, професор.

Мед. директор клініки.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Мамолог, хірург-онколог.

Стаж роботи 18 років.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Пластичний хірург.

Стаж роботи 18 років.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Естетичний хірург.

Стаж роботи 3 роки.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.