Естетична хірургія у Запоріжжі

Підтяжка живота. Корекція форми обличчя, губ, повік. Пластична хірургія грудей. Інтимна пластика. Ліпосакція та ліпофілінг.

Операції естетичної хірургії, які виконуються у клініці

Хірурги Клініки Святого Миколая дарують своїм пацієнтам можливість стати більш привабливими і красивими, впевненими в собі і своїх силах. Висококласні фахівці виконають естетичну (пластичну) хірургію різного роду дефектів окремих частин тіла, корекцію їх форм і розмірів. Сучасні технології і професіоналізм естетичних хірургів забезпечують очікуваний результат і повну безпеку для здоров’я пацієнта.

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Первинна консультація хірурга

На первинному прийомі хірурга детально розкажіть лікарю Ваші побажання щодо виконання пластики. Лікар-хірург складе індивідуальний план оперативного втручання для максимального задоволення потреб пацієнта. Якщо буде потрібно додаткове обстеження, його можна пройти тут, в нашій клініці.

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організовують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Фахівці Клініки Святого Миколая, що виконують операції естетичної хірургії

Доктор медичних наук,

професор

Кандидат медичних наук,

доцент

Доктор мед. наук, доцент.

Мед. директор клініки

          Мамолог,                     хірург-онколог,           

           стаж роботи 18 років

Пластичний хірург,

стаж роботи 18 років

Естетичний хірург,

стаж роботи 3 роки

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.