Ендоваскулярна хірургія у Запоріжжі

Малотравматичні операції на венах і артеріях без великих розрізів і швів. Діагностична ангіографія і коронарографія. Стентування артерій.

На даний момент консультації ендоваскулярного хірурга тимчасово не проводяться. Слідкуйте за оновленням інформації.

Які процедури виконує ендоваскулярний хірург

Хирургия Весельский Артем
  • діагностична ангіографія - виявлення звужень судин і місць їх патологічних розширень
  • балонна ангіопластика - відновлення просвіту закритих судин
  • стентування - введення найтоншого дротяного каркаса, який зберігає провідність судини
  • емболізація - штучна закупорка судин (при кровотечах, міомах матки та ін.)
  • видалення тромбів

Ендоваскулярна хірургія – це операції на судинах, при яких інструменти вводяться через невеликі проколи або розрізи в стінках судин. У більшості випадків для виконання ендоваскулярного втручання досить лише місцевого знеболювання в точці проколу судини. Це дозволяє надавати оперативну допомогу навіть пацієнтам з важкими супутніми захворюваннями, яким протипоказано традиційне лікування із загальним наркозом.

Після ендоваскулярних втручань відсутні будь-які післяопераційні рани і шви, реабілітація проходить набагато швидше і легше, ніж після традиційної хірургії.

Ендоваскулярна хірургія є найбільш динамічно розвиваючою галуззю медицини, що займається лікуванням профілактичних і діагностичних ендоваскулярних процедур.

Етапи госпіталізації і проведення операцій

1. Направлення на діагностичну ангіографію

При захворюваннях з порушенням природного кровотоку лікуючий лікар може видати направлення на проходження ангіографії. За результатами діагностичної ангіографії ендоваскулярний хірург визначить план подальших лікувальних процедур і прийме рішення про необхідність госпіталізації.
with_patient_buga
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповідь на всі питання пацієнта про госпіталізацію і організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає в себе дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ
Технічне оснащення клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання.
Хирургия КСМ
Більшість операцій виконуються лапароскопічним методом. Термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.
Палата КСМ
У персональних палатах передбачено все для комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, кнопка виклику медичного персоналу.

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має в своєму розпорядженні сучасні оснащені операційні, палатами інтенсивної терапії зі стаціонаром з комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці Клініки Святого Миколая віддають перевагу малоінвазивним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.