ЕНДОСКОПІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Колоноскопія та гастроскопія без болю і в комфортній обстановці. Найінформативніше обстеження стравоходу, шлунка і кишківника.

Види ендоскопії у Клініці Святого Миколая

Ендоскопічні процедури гастроскопії та колоноскопії дозволяють не лише провести огляд органів шлунково-кишкового тракту з відеозаписом процесу і результатів, а й при необхідності отримати елементи слизової оболонки (взяти біопсію) для проведення їх подальшого гістологічного дослідження.

Також під час ендоскопії можливо видалення поліпів. У Клініці Святого Миколая передбачена можливість виконання ендоскопічних обстежень із застосуванням сучасних видів знеболюючих засобів. Це забезпечує комфортне і безболісне проведення ендоскопічних процедур.

Для цього необхідно:
  • мати електронне направлення на відповідну діагностичну процедуру від свого сімейного лікаря або іншого фахівця
  • відповідати віковим вимогам, встановленими програмою державних медичних гарантій – старше 50 років для езофагогастродуоденоскопії та старше 40 років для відеоколоноскопії
Можливість отримати направлення на безкоштовну діагностику захворювань органів шлунково-кишкового тракту – це також хороший привід заключити декларацію з сімейним лікарем нашої клініки. Підписати декларацію з сімейним лікарем можна не виходячи з дому, заповнивши форму для підписання декларації онлайн.

Лікарі-ендоскопісти Клініки Святого Миколая

Лікар другої категорії.

Стаж роботи 8 років.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Лікар першої категорії.

Стаж роботи 20 років.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Переваги ендоскопічної діагностики в нашій клініці

  • Ендоскопічні дослідження в Клініці Святого Миколая проводяться з використанням якісного ендоскопа і цифрової відеоапаратури високої чіткості.
  • Ендоскопічні процедури виконує досвідчений висококласний фахівець з великим практичним досвідом виконання гастроскопії та колоноскопії.
  • Можливість безболісного проведення процедур під якісним наркозом. При необхідності є можливість видалення доброякісних новоутворень одночасно з діагностикою.
  • Запис на зручний для пацієнта час, без черг і стомлюючого очікування. При необхідності – консультації суміжних фахівців і додаткові обстеження в межах однієї локації.