ЕНДОКРИНОЛОГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Лікування захворювань щитоподібної залози і надниркових залоз у Запоріжжі. Ефективна діагностика та лікування цукрового діабету. Ендокринна хірургія.

Коли звернутися до ендокринолога

Лікар-ендокринолог допомагає при захворюваннях щитоподібної залози та інших залоз внутрішньої секреції, що відносяться до ендокринної системи. Збій в обміні речовин або виробленні гормонів без правильної корекції призводить до серйозних патологій. Вам необхідна консультація хорошого ендокринолога, якщо Ви спостерігаєте в себе такі симптоми:
КСМ
 • стомлюваність, відчуття постійної втоми і слабкості
 • різкі зміни ваги без видимої причини
 • порушення сну або навпаки виражена сонливість
 • підвищена пітливість
 • проблеми з концентрацією уваги, порушення пам'яті
 • депресивний стан, виражена образливість
 • ламкість нігтів, випадіння волосся
 • відчуття «тремтіння» або «спеки» в організмі

Що лікує лікар-ендокринолог

      Діабет різних      видів

 • нецукровий діабет
 • цукровий діабет 1 типу (інсулінозалежний діабет)
 • цукровий діабет 2 типу (інсулінозалежний діабет)
 • гестаційний діабет (діабет вагітних)

Захворювання надниркових залоз

Патології щитоподібної залози

Інші ендокринні захворювання

Етапи лікування цукрового діабету та інших ендокринних захворювань

1. Консультація ендокринолога

Записатися до ендокринолога можна через сайт або контакт-центр клініки. На прийомі ендокринолога важливо розповісти про всі симптоми, навіть якщо вони на перший погляд не пов’язані з ендокринними захворюваннями. Так, наприклад, світлобоязнь, сльозотеча можуть свідчити про порушення в роботі ендокринної системи. Про остеопороз в анамнезі теж треба повідомити лікаря-ендокринолога.
Клиника Святого Николая
УЗИ щитовидной железы ксм

2. Додаткове обстеження

Щоб побачити динаміку захворювання щитоподібної залози і надниркових залоз, призначити ефективне лікування, ендокринолог може запропонувати пройти в нашій клініці такі дослідження:

3. Призначення лікування

Ендокринолог за результатами обстеження запропонує ефективне лікування ендокринних захворювань. Якщо захворювання щитоподібної залози або хвороби надниркових залоз не запущені, лікар призначить медикаментозне лікування. При необхідності хірургічного втручання, фахівці клініки виконають лапароскопічні тіреоідектомію або адреналектомію.
КСМ

Особливості підготовки до прийому у ендокринолога

Записатися до ендокринолога можна на сайті онлайн або через контакт-центр за вказаними номерами телефону.

Прийом ендокринолога починається з ретельного збирання анамнезу, уточнення скарг, симптомів хвороби. Перед візитом до фахівця чітко сформулюйте всі скарги, якнайточніше опишіть симптоми (навіть якщо вони на вашу думку не пов’язані з ендокринною патологією). Якщо у вас є дані попередніх обстежень (лабораторних, інструментальних) та висновки інших вузьких фахівців – візьміть їх із собою.

Якщо вам призначено проведення лабораторних аналізів (вимірювання рівня глюкози крові, гормональне дослідження), то приходити в клініку потрібно натще. За 2-3 дні до походу до спеціаліста відмовтеся від алкоголю, переїдання, стресів, надмірних фізичних навантажень. Якщо ви приймаєте гормональні препарати, по можливості скасуйте їх прийом, щоб лікар міг оцінити реальну картину захворювання.

Сучасні методики лікування ендокринних патологій

Після консультації, ендокринолог формулює попередній діагноз, призначає подальше обстеження, становить тактику лікування. Терапія ендокринних патологій може бути медикаментозною та хірургічною.

Проверка уровня сахара в крови

Лікар індивідуально підбирає адекватну замісну гормональну та підтримуючу терапію, з оцінкою динаміки перебігу хвороби.

Якщо ліки неефективні або патологія потребує оперативного лікування, у Клініці Святого Миколая є всі необхідні умови для проведення малоінвазивних сучасних лапароскопічних втручань – хірурги виконають тиреоїдектомію або адреналектомію.

Ендокринологи Клініки Святого Миколая

Лікар першої категорії.

Стаж роботи 14 років.

 • вул. Святого Миколая, 53а

Лікар вищої категорії.

Стаж роботи 16 років.

 • вул. Добролюбова, 19

Лікар вищої категорії.

Стаж роботи 22 роки.

 • вул. Добролюбова, 19

Лікар ендокринолог.

Стаж роботи 5 років.

 • вул. Святого Миколая, 53а

Чому ми кращі

reward_blue

Експертність

Ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими та закордонними фахівцями. Клініка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.

complexity_blue

Комплексність

Пацієнти Клініки Святого Миколая отримують повний цикл медичних послуг: від консультації та обстеження до малоінвазивної хірургії при необхідності.

service_blue

Кращий сервіс

Створено кращі у Запоріжжі, максимально комфортні умови для перебування пацієнтів. Реалізований онлайн-запис та електронна медична картка.

honest_blue

Чесний лікар

Лікарі Клініки Святого Миколая не роблять непотрібних призначень і досліджень. Наша мета – стати надійним медичним партнером на все життя.