Доктор Милица Константин

Милиця Костянтин Миколайович

Медичний директор клініки

Хірург, баріатричний хірург

 • вул. Святого Миколая, 53а
Доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії
16 років стажу

Медичний директор Клініки Святого Миколая – лікар Костянтин Милиця – гуру хірургії з 16-річним досвідом. Костянтин Миколайович навчався в провідних клініках США, Європи, Азії. Лікар Костянтин Милиця першим в Україні провів лапароскопічну операцію біліопанкреатичного шунтування. В активі Костянтина Милиці кілька тисяч успішних малотравматичних операцій, виконаних лапароскопічним методом, з яких понад 400 – баріатричні операції по оперативному лікуванню ожиріння.

Медичний директор Клініки Святого Миколая – лікар Костянтин Милиця – гуру хірургії з 16-річним досвідом. Костянтин Миколайович навчався в провідних клініках США, Європи, Азії. Лікар Костянтин Милиця першим в Україні провів лапароскопічну операцію біліопанкреатичного шунтування. В активі Костянтина Милиці кілька тисяч успішних малотравматичних операцій, виконаних лапароскопічним методом, з яких понад 400 – баріатричні операції по оперативному лікуванню ожиріння.

Освіта

 • Запорізький державний медичний університет (2004 р.)
 • Запорізька медична академія післядипломної освіти - здобуття звання «магістр медицини по хірургії» (2006 р.)
 • Запорізька медична академія післядипломної освіти - отримання сертифіката лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» (2017 р.)
 • Запорізька медична академія післядипломної освіти - отримання сертифіката лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я» (2018 р.)
 • Запорізька медична академія післядипломної освіти - отримання сертифіката лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Гастроентерологія» (2018 р.)

Курси, стажування

 • 32th International Congress of European Fernia Society (Istanbul,Turkey, 2010)
 • Науково-практична конференція «Хірургічне лікування ожиріння і супутніх метаболічних порушень» (Судак, 2012)
 • Майстер-клас «Лапароскопічна нефректомія» (Київ, 2012)
 • Майстер-клас «Сучасна лапароскопічна і відкрита хірургічна технологія в лікуванні гриж» (Київ, 2012)
 • Науково-практична конференція «Лапароскопія і ретроперітонеоскопія в урології» (Київ, 2013)
 • Майстер-клас «Використання сучасних лапароскопічних технологій в хірургії гриж передньої черевної стінки» (Gdansk, Poland, 2013)
 • Training Program for Fundamentals of Laparoscopic Surgery (FLS) technical skills curriculum (Toronto, Canada, 2013)
 • V міжнародний симпозіум з естетичної медицини (Москва, 2006)

Участь в асоціаціях

 • Асоціація баріатричних хірургів України
 • Європейське суспільство герніологів (EHS)
 • European Accreditation Council for Continuing Medical Education (EACCME)

Сертифікати

Захворювання, які лікує

Відгуки пацієнтів про лікаря (з Google My Business)

Хайбулина Ольга (18.01.2021)
5/5

Робили мамі операцію, хірург Милиця Костянтин Миколайович. Залишилися дуже задоволена всім! Буду рекомендувати, здоров'я всім!🌸

Холод Оксана (05.01.2021)
5/5

Милиця Костянтин Миколайович хірург від Бога. Ми дуже раді, що потрапили в його руки. Величезна подяка і низький йому уклін. Навіть не знали що існують такі лікарі. Професіоналізм, золоті руки і величезне добре серце - найголовніші його якості. Видаляли у нього щитовидну залозу, все пройшло на вищому рівні! Дуже уважний лікар, який не байдужий до пацієнтів та їхніх проблем. Відразу видно, людина любить свою роботу. Всім рекомендую йти тільки до нього, якщо є якась проблема. СПАСИБІ ЗА ВСЕ ВАМ, КОСТЯНТИН МИКОЛАЙОВИЧ!

Іванова Людмила (16.11.2020)
5/5

Дякую за увагу і гарне обслуговування. Милиця Костянтин Миколайович - лікар від Бога! Він кращий!

Дедюкина Галина (15.08.2020)
5/5

Найкращий лікар - Милиця Костянтин Миколайович! Більш компетентного і досвідченого лікаря не знайдете.

Сандецька Ганна (15.07.2020)
5/5

Гучні оплески і подяку від серця баріатричному хірургу, який мене оперував - Милиця Костянтин Миколайович. Лікар медичних наук, медичний директор клініки Святого Миколая. Дякую за лікарський талант і відданість улюбленій справі, чуйність, швидкість і організовану роботу. Костянтин Миколайович - лікар, який з турботою ставиться до пацієнтів! Вирішив моє запитання, хоча я дуже переживала. Дякую за терпіння і розуміння! Це чудовий ЛІКАР з великої літери, у нього золоті руки і добре серце. Завжди запитає про стан пацієнта, боляче чи ні, все робить спокійно. Спасибі, що завдяки Вашій самовідданій праці, ми зберігаємо якість життя і залишаємося живі. Прийміть мої щирі побажання здоров'я і благополуччя! Величезне СПАСИБІ вам за все!

Ломпей Олена (11.07.2020)
5/5

Доктор - не тільки великий професіонал своєї справи, а й приємний, вічливий, уважний до пацієнта. Відновлення після хірургічного втручання проходить максимально спокійно і безболісно. Спасибі Милиці Костянтину Миколайовичу за здоров'я і прекрасне відношення!

Бондаренко Наталя (15.03.2020)
5/5

Хочеться сказати добрі слова про Милицю Костянтина Миколайовича - дуже доброзичливий, привітний, акуратний професіонал своєї справи. Спасибі вам! 🏥

Бук Наталя (18.02.2020)
5/5

Я вдячна хірургу Милиці Костянтину Миколайовичу! Він приємна людина, любить свою роботу і дуже відповідально підходить до справи. Спасибі Вам Костянтин Миколайович за вашу турботу і ваш небесний не легкий труд допомагати людям. Щиро Дякую! Величезне спасибі, і успіхів у вашій справі!

Арцебарская Тетяна (03.09.2020)
5/5

Милиця Костянтин Миколайович - лікар від Бога! Спасибі вам за все!

Лакисова Людмила (11.02.2020)
5/5

Хочу висловити подяку. Оперував мене хірург - Милиця Костянтин Миколайович! Професіонал високого рівня, дуже чуйна і цікава людина!! Нічого зайвого в призначеннях, завжди зайде в палату, підбадьорить, пожартує і підтримає!

Шевченко Анастасія (21.01.2020)
5/5

Лікар від Бога і дай Бог вам здоров'я, благополуччя, сил на те, що ви робите. Спасибі Милиці Костянтину Миколайовичу за моє лікування, можливість жити повноцінно, продовжив моє життя!

Косман Ірина (18.01.2020)
5/5

Звернулася зі своєю проблемою до хірурга з великої літери - Милиці Костянтина Миколайовича. Він виявився не просто високо кваліфікованим фахівцем, але і чуйним, душевним, та небайдужою людиною. Він окутав мене турботою і увагою. Велике спасибі вам за компетентно надане лікування. Рекомендую всім!!!

Коваль Олена (16.01.2020)
5/5

Операції в клініці дійсно на вищому рівні! Робила операцію з видалення жовчного. Після наркозу не було ніяких побічних явищ, я думала мені буде дуже погано і боялася, але ні, зовсім не страшно! Операцію робили через маленький розріз, шрами будуть маленькі, спасибі лікарю Костянтину Миколайовичу Милиці, він дуже уважний і турботливий, я дуже рада, що потрапила до нього! Після операції мені весь час кололи знеболювальні препарати. Дякую за таке лікування!

Мигально Ніна (28.12.2019)
5/5

Дуже вдячна Милиці Костянтину Миколайовичу в моєму одужанні! Бажаю всім здоров'я і благополуччя!

Задорожня Юлія (14.11.2019)
5/5

Особлива подяка Милиці Костянтину Миколайовичу. Лікар робив мені операцію з турботою і добротою. Це дійсно європейський рівень. Процвітання вам! І здоров'я вашим пацієнтам🙏