Лікування свербцю у Запоріжжі

Діагностика та лікування пруріго в Клініці Святого Миколая

Пруріго (свербець) – хронічне шкірне захворювання, належить до групи нейроалергодерматозів і виникає внаслідок великої кількості факторів. Існує кілька різновидів захворювання: свербець дорослих, вузлуватий свербець. При будь-якій з форм лікування обов’язково!

Причини та симптоми свербцю

До основних факторів, що викликають пруріго, відносяться:

 • Генетична схильність, хронічні захворювання (цукровий діабет, гормональні порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту)
 • Розлади психіки, стрес (нервовий свербець)
 • Алергічні реакції, гельмінтози

Свербець у дорослих полягає в появі різних висипань на шкірі. Висипання частіше локалізуються на розгинальних поверхнях рук і ніг, на спині, животі та сідницях. Присутній свербіж, загальний дискомфорт, збільшення лімфатичних вузлів.

Діагностика та лікування пруріго

Діагностика проводиться лікарем-дерматологом на первинній консультації. Дерматолог ретельно збирає анамнез, виявляє фактори ризику, оглядає шкірні покриви. При необхідності призначається додаткове обстеження та консультації суміжних фахівців.

Лікування свербцю складається з місцевої та системної терапії. На висипання наноситься мазь і підбирається спеціальний догляд за шкірою, щоб уникнути подальших рецидивів стану. Системна терапія моделюється з урахуванням індивідуальних особливостей, результатів обстеження та супутньої патології:

 1. При гельмінтозі – протигельмінтні препарати
 2. При порушеннях харчової поведінки – корекція раціону

Альтернативою консервативного лікування може бути хірургічне – обколювання елементів висипу глюкокортикоїдами, кріодеструкція або діатермокоагуляція.

Дерматология

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування відповідно до європейських стандартів. Крім того, до незаперечних переваг відносяться:

 • Досвідчені лікарі-дерматологи високої кваліфікації
 • Відсутність непотрібних призначень і зайвих обстежень
 • Доброзичлива атмосфера та чуйний медичний персонал
 • Без очікування і черг до лікаря або на обстеження
 • Власна лабораторія на території клініки, аптека та дитяча кімната
 • Електронна медична карта

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта