Діагностика та видалення бородавок у Запоріжжі

Комфортне обстеження та видалення бородавок у Клініці Святого Миколая

Бородавки – доброякісні новоутворення, що виникають внаслідок інфікування вірусом папіломи людини. Зараження відбувається при контакті з вірусом, який проникає через мікропошкодження у шкірі людини. У місці проникнення вірусу відбувається потовщення і наростання шкіри. Найчастіше з’являються на таких ділянках тіла, як руки, стопа, пальці, ноги, область біля нігтів, на шиї (на будь-якій ділянці тіла або обличчі).

Причини виникнення

Виникнення такого новоутворення напряму пов’язано з інфікуванням ВПЛ певних штамів. Підошовні бородавки можуть виникнути після ходьби босоніж, на фоні зниженого місцевого імунітету, вологого середовища і мікротріщин на стопах. Вона доставляє багато дискомфорту й естетичного незадоволення, крім того болить при ходьбі. Новоутворення на пальці ноги болить внаслідок тиску тісного взуття й у деяких людей може деформуватися нігтьова пластина. Якщо бородавка розташована під нігтем, то це призводить до запалення і тільки підсилює біль.

Бородавки на пальцях ніг і на ступнях рекомендується покривати водонепроникним кремом, щоб уберегти від зараження навколишніх людей. Така рекомендація особливо актуальна для частих відвідувачів басейнів, спортивних залів, громадських душових. Бородавка на підошві досить стійка до лікування, що також ускладнюється її локалізацією та хронічним навантаженням при ходьбі.

Діагностика та видалення

Діагностика бородавки здійснюється на первинній консультації лікаря-дерматолога. Найчастіше класичного огляду достатньо, але у деяких ситуаціях необхідно вдатися до методу дерматоскопія.

Успішне видалення бородавок полягає у поєднанні декількох методів:

  • Кріотерапія (застосування рідкого азоту)
  • Місцеві мазі та гелі
  • Хірургічне видалення (видалення відбувається із застосуванням місцевої анестезії)
  • Контактна імунотерапія (спеціальна мазь)

Вартість видалення бородавки вказана на сайті у відповідному розділі «Ціни».

Дерматология

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та видалення різного роду новоутворень на шкірі:

  • Кваліфіковані лікарі-дерматологи
  • Сучасні та ефективні методи видалення новоутворень
  • Власна лабораторія на території клініки
  • Привітний і чуйний медичний персонал
  • Синхронізована медична карта
  • Зручна інфраструктура клініки

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта