Діагностика та лікування алергічного дерматиту в Запоріжжі

Комфортне обстеження та лікування алергічного дерматиту в Клініці Святого Миколая

Алергічний дерматит – реакція шкіри у відповідь на вплив алергічного агента. Відрізняються від контактних тим, що контактний дерматит може виникнути у більшості людей, що контактують з цим подразником (концентрована кислота, луг, мийні засоби), а алергічний – тільки у схильних до алергії осіб (нікель, медикаменти, косметика). За локалізацією у дорослих буває на обличчі, руках, ногах, на голові, будь-якої локалізації.

Причини виникнення та симптоми

Алергічний дерматит виникає в осіб схильних до алергічних реакцій. Тривала дія провокує алергічний дерматит. Причини захворювання полягають у клітинно-опосередкованої реакції уповільненого типу.

Перші прояви можуть з’явитися через кілька днів після контакту з алергеном, через це можуть виникати труднощі з його визначенням.

Ознаки алергічного дерматиту полягають у почервонінні, набряку, виникненні висипань, які можуть супроводжуватися свербежем. Можуть з’являтися множинні пухирці з прозорим вмістом, які самостійно розкриваються.

При великій площі ураження супроводжується нездужанням, лихоманкою. При виникненні захворювання важливо своєчасно отримати медичну допомогу, щоб уникнути ускладнень і переходу процесу у хронічну форму.

Діагностика та лікування захворювання

При виникненні тривожних симптомів рекомендується звернутися до лікаря-дерматолога. На первинній консультації лікар ретельно збирає анамнез, виявляє сприятливі фактори та можливі алергени, проводить огляд. У деяких ситуаціях необхідна додаткова консультація лікаря-алерголога.

Специфічних діагностичних обстежень не потрібно. Діагноз алергічний дерматит ставиться, ґрунтуючись на даних анамнезу та клінічної картини. Лікування алергічного дерматиту у дорослих складається з усунення алергену та місцевої терапії. У важких випадках призначають системну терапію для стабілізації стану. Лікування при алергічному дерматиті підбирається індивідуально, залежно від алергену, що викликав дерматит, тяжкості перебігу, індивідуальних особливостей.

Лікування повинно бути розпочато своєчасно й тривати до повного одужання з підтримувальною терапією при необхідності.

Дерматология

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування захворювання відповідно до міжнародних протоколів:

  • Кваліфіковані лікарі-дерматологи
  • Відсутність черг та очікування
  • Сучасні підходи до лікування
  • Доброзичлива атмосфера та високий професіоналізм медичного персоналу
  • Наявність власної лабораторії дозволяє оперативно виконувати весь спектр аналізів в одному місці

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта