Дерматоскопія у Запоріжжі

Діагностика захворювань шкіри в Клініці Святого Миколая

Дерматоскопія – сучасний діагностичний метод, який застосовується у дерматології й онкодерматології для виявлення онкологічних процесів та інших захворювань, візуальної оцінки шкіри та динамічного спостереження. Цифрова дерматоскопія проводиться з метою підтвердження або виключення діагнозу, а у випадках вже підтвердженого захворювання – для уточнення та контролю динаміки розвитку або ефективності лікування. Дерматоскопія шкіри – абсолютно безболісний і неінвазивний діагностичний метод, який полягає в огляді підозрілої ділянки із застосуванням спеціальних лінз та обладнання.

Показання та протипоказання

Комп’ютерна дерматоскопія – високоінформативний і сучасний метод, який активно застосовується у дерматології й онкології. Основні показання до проведення дерматоскопії:

 • Родимки, які почали змінюватися (з’явився свербіж, кровоточивість, змінилися кордони або колір, збільшився розмір)
 • Випадки меланоми у найближчих родичів (діагностика раку шкіри рекомендується як профілактичний онкоскринінг для людей, що мають генетичну схильність)
 • Профілактичний огляд на рак шкіри (діагностика раку шкіри)
 • Дерматоскопія родимки перед її видаленням
 • Поява підозрілих новоутворень на шкірі (у разі, якщо виявлена ​​передбачувана меланома або базаліома, діагностика із застосуванням дерматоскопії обов’язкова)
 • При наявності на тілі великої кількості родимок (рекомендується щорічне дерматоскопічне дослідження)
 • Травма родимки або їх хронічна травматизація (в області шиї, у зоні бюстгальтера)
 • Якщо раніше вже були злоякісні новоутворення шкіри, наприклад, базаліома (щорічно обов’язкове)

Комп’ютерна дерматоскопія не має протипоказань і вікових обмежень, може виконуватися як дітям будь-якого віку при наявності у них відповідних показань, так і літнім людям. Метод є абсолютно безпечним, безболісним та інформативним.

Методика проведення дерматоскопії

Дерматоскопічне дослідження проводиться на консультації лікаря-дерматолога або дерматоонколога. На консультації лікар ретельно збирає анамнез, виявляє фактори ризику, проводить огляд шкірних покривів та при необхідності призначає додаткові методи діагностики.

Дерматоскопія новоутворень шкіри не вимагає спеціальної підготовки, тому може виконуватися відразу на первинній консультації. Дерматоскоп – сучасне дерматологічне обладнання, яке збільшує досліджувану ділянку шкіри у 10 і більше разів. Завдяки цій властивості можна вивчити безліч структур, провести диференціальну діагностику між передбачуваними захворюваннями, виявити дерматоскопічне ознаки злоякісних і доброякісних утворень.

Діагностика базаліоми та інших видів раку шкіри у першу чергу проводиться за допомогою дерматоскопії. Після цього діагноз необхідно підтвердити за допомогою біопсії та гістологічного дослідження.

Дерматоскопія, ціну в Запоріжжі на яку можна дізнатися на нашому сайті, є найбільш ефективним методом ранньої діагностики онкологічних захворювань шкіри.

Kauke

Чому варто звернутися в Клініку Святого Миколая

Клініка Святого Миколая – це багатопрофільний медичний заклад, в якому виконується діагностика та лікування дерматологічних захворювань відповідно до європейських стандартів. Дерматологія в Клініці Святого Миколая – це:

 • Професійні лікарі-дерматологи
 • Найточніший дерматоскоп
 • Власна лабораторія для оперативного виконання широкого спектра аналізів
 • Повна конфіденційність і відсутність черг
 • Можливість як консервативного, так й оперативного лікування
 • Комплексний супровід після курсу лікування для профілактики рецидивів

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта