ДЕРМАТОЛОГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Ефективна діагностика і лікування шкірних захворювань, хвороб нігтів і волосся. Лікування псоріазу, герпесу та дерматитів. Консультація дерматовенеролога.

Коли звернутися до дерматолога

Лікар-дерматолог допомагає при захворюваннях шкіри, а також хворобах нігтів і волосся. Вам необхідна консультація хорошого дерматолога, якщо Ви спостерігаєте в себе такі симптоми:

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
 • нездоровий колір шкіри
 • зміна форми, кольору, структури нігтів
 • бородавки, папіломи
 • висипання на шкірі неясного походження
Близькою до дерматології є трихологія. Трихолог займається вивченням і вирішенням проблем росту волосся і патологічних змін шкіри голови. У Клініці Святого Миколая ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію лікаря-трихолога.

Що лікує лікар-дерматолог

Паразитарні захворювання

Нейрогенні ураження шкіри

Етапи лікування псоріазу та інших захворювань шкіри

1. Прийом дерматолога

Пацієнт у зручний час записується на консультацію до дерматолога. На прийомі дерматолог зробить огляд шкірних покривів, слизових оболонок, а також волосся і нігтів. Під час консультації дерматолога пацієнту необхідно озвучити всі скарги на стан шкіри. Можливо лікарю-дерматологу знадобляться результати додаткових досліджень.
Прием пациентов в Клинике Святого Николая
Лаборатория ксм

2. Додаткові дослідження

Для постановки точного діагнозу лікар може призначити такі дослідження, які можливо пройти в нашій клініці:

3. Призначення лікування

Дерматолог встановить остаточний діагноз і призначить індивідуальне лікування. Якщо запропонована схема лікування передбачає виконання процедур, їх можна пройти тут, у поліклінічному відділенні Клініки Святого Миколая. Досвідчений лікар-дерматолог буде супроводжувати пацієнта до повного одужання. Дерматовенеролог надасть допомогу при делікатних хворобах.
Доктор Каукэ Юлия

Підготовка до прийому дерматолога

Перед візитом до фахівця не використовуйте креми, мазі та інші зовнішні лікарські препарати. Достатньо очистити шкіру звичайною водою. Бажано за 1-2 дні до консультації відмовитись від використання засобів для душу, шампуню, бальзамів, лосьйонів, мила. Це дозволить максимально зберегти вихідні властивості шкіри та не замаскувати проблему.

Якщо проблема локалізується на обличчі, не використовуйте косметику. При локалізації проблеми в області нігтьової пластини потрібно зняти декоративне покриття та лікувальний лак з нігтів. З собою візьміть всю наявну медичну документацію – виписки, результати аналізів, дані обстежень, висновки інших фахівців.

Записатися до дерматолога Клініки Святого Миколая на зручний для вас день і час можна через контакт-центр клініки або онлайн на сайті.

Методика лікування шкірних захворювань

Доктор Каукэ Юлия
Лікування дерматологічних хвороб завжди має комплексний характер, тому основні принципи терапії можна розділити:
 • Дієта та режим.
 • Медикаментозне лікування.
 • Фізіотерапія – обгортання, ультрафіолет, спа-процедури відіграють допоміжну дію.
 • Психотерапія.
 • У тяжких випадках – хірургічне лікування.

Дерматологи Клініки Святого Миколая

Кандидат мед. наук, доцент.

 • вул. Дніпровська, 24 (вхід з вул. Олександрівської)

Дерматовенеролог, трихолог.

Стаж роботи 6 років.

 • вул. Дніпровська, 24 (вхід з вул. Олександрівської)

Дерматовенеролог.

Стаж роботи 3 роки.

 • вул. Добролюбова, 19

Дерматовенеролог.

Стаж роботи 4 роки.

 • ул. Добролюбова, 19

Чому ми кращі

reward_blue

Експертність

Ми співпрацюємо тільки з найкращими українськими та закордонними фахівцями. Клініка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням.

complexity_blue

Комплексність

Пацієнти Клініки Святого Миколая отримують повний цикл медичних послуг: від консультації та обстеження до малоінвазивної хірургії при необхідності.

service_blue

Кращий сервіс

Створено кращі у Запоріжжі, максимально комфортні умови для перебування пацієнтів. Реалізований онлайн-запис та електронна медична картка.

honest_blue

Чесний лікар

Лікарі Клініки Святого Миколая не роблять непотрібних призначень і досліджень. Наша мета – стати надійним медичним партнером на все життя.