ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЬОВА ХІРУРГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Професійне лікування запалень кісткових і м'яких тканин голови та шиї, травматичних уражень обличчя та вроджених аномалій.

Які операції виконує щелепно-лицьовий хірург

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
Клініка Святого Миколая надає комплекс методів хірургічного лікування широкого спектра патологій, запальних процесів, травм та аномалій кісткових і м’яких тканин обличчя, щелепної системи, голови та шиї. Хірургічні втручання здійснюються командою досвідчених щелепно-лицьових хірургів під керівництвом Олександра Мосейко – досвідченого професіонала, який стояв біля витоків розробки системи українських дентальних імплантатів, першим вживив імплантати у кістку з подальшою пересадкою у щелепу пацієнта.

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Консультація щелепно-лицьового хірурга

На первинний прийом щелепно-лицьового хірурга візьміть зроблені раніше знімки, дані МРТ. Щелепно-лицьовий хірург визначить необхідність госпіталізації та оперативного втручання. Якщо буде потрібно додаткове обстеження, його можна пройти тут, у нашій клініці.

Клиника Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію та організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта й анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Щелепно-лицьові хірурги Клініки Святого Миколая

Кандидат медичних наук,

заслужений лікар України.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Кандидат медичних наук.

Стаж роботи 9 років.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.