Центр сучасної хірургії у Запоріжжі

Малотравматичні лапароскопічні операції. Лазерне видалення аденоми простати. Безболісне лікування геморою. Баріатричні операції при ожирінні. Реконструкція молочних залоз.

Лапароскопічні операції (лапароскопія)

У Клініці Святого Миколая ми віддаємо перевагу сучасним хірургічним методикам із застосуванням лапароскопічного обладнання провідних світових виробників, таких як Stryker, Smith & Nephew. Лапароскопія, на відміну від традиційних відкритих операцій, дозволяє уникнути великих розрізів та шрамів, сприяє швидкому відновленню пацієнтів.

Під час операцій застосовується система електролігірування судин LigaSure, з її використанням значно знижуються крововтрати при операції, а також ризики післяопераційних ускладнень, мінімізуються ризики розвитку передаються статевим шляхом.

Для точних розрізів шкіри, в тому числі для взяття біопсії і видалення різних новоутворень, використовується радіохвильовий скальпель Сургітрон. Для зашивання тканин при лапароскопічних операціях застосовуються сучасні зшиваючі апарати Covidien з одноразовими касетами.

Хирургия КСМ

Малоінвазивна хірургія

У Клініці Святого Миколая лапароскопічним методом проводяться найпоширеніші операції, в тому числі:

  • лапароскопічна холецистектомія (лапароскопія жовчного міхура)
  • лапароскопія кісти яєчника
  • лапароскопічна апендектомія
  • лапароскопія пахової грижі

Ціни на операції у Клініці Святого Миколая прозорі і включають роботу фахівців, анестезію, необхідні медикаменти та витратні матеріали, післяопераційне перебування в стаціонарі і 3-разове харчування. Ознайомитися з цінами можна на сторінках відповідних медичних спеціальностей або в розділі «Ціни».

Сучасне операційне обладнання і методи

Унікальний гольміевий лазер Quanta System Cyber Ho 60, не має аналогів в Україні. Найефективніша на сьогодні технологія HOLEP – лазерне видалення аденоми простати (гольміева енуклеація аденоми простати).

Безболісне видалення геморою за технологією HAL-RAR з використанням пристрою TRILOGY. Поєднання ультразвукового доплера з Bluetooth дозволяє максимально точно виявляти гемороїдальні судини.

Використовується інгаляційна анестезія, яка не створює додаткове навантаження на нирки і печінку (що важливо при патологіях, супутніх ожирінню), швидко виводиться з організму і ідеальна для тривалих операцій.

Сучасне обладнання і величезний досвід хірургів Клініки Святого Миколая дозволяють успішно проводити гінекологічні органозберігаючі операції без великих розрізів і післяопераційних шрамів.

Одні з небагатьох в Україні виконуємо мастектомію з одномоментною реконструкцією молочних залоз. При реконструкції грудей використовуємо тільки якісні імпланти провідних світових виробників.

Виконуємо як холодноплазмову тонзилектомію, так і видалення мигдалин біполярним коагулятором, що максимально мінімізує травматичність тканин і дозволяє практично повністю уникнути крововтрати.

Проводимо лікування онкологічних захворювань згідно зі світовими стандартами – NCCN, ESMO, EAU, ESGO, ESTRO, ESP. Завдяки наявності сучасної технічної бази онкологи проводять органозберігаючі операції.

Проводимо ортопедичні операції будь-якої складності, застосовуючи лапароскопічні малоінвазивні методи лікування, що сприяє швидкому відновленню працездатності з мінімальними наслідками.

Лікування варикозу методом радіочастотної абляції (РЧА) – ефективний та безболісний метод лікування варикозних вен нижніх кінцівок. Процедура є достатньо ефективною та безболісною для пацієнта.

Оперують провідні хірурги регіону

Доктор мед. наук, професор, заслужений діяч

науки і техніки України

Доктор мед. наук, професор, заслужений діяч

науки і техніки України

Доктор медичних наук, професор, медичний

директор клініки

Кандидат медичних наук,

  лікар вищої категорії,     доцент

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії

Лікар вищої категорії,

стаж роботи 17 років

Кандидат медичних наук,

лікар вищої категорії

Лікар мамолог-онколог,

стаж роботи 18 років

Всі умови для швидкого відновлення пацієнтів

ОПЕРАЦІЙНІ

Прием пациентов в Клинике Святого Николая

Унікальна для Запоріжжя технологія ламінарних потоків забезпечує максимальну стерильність операційних, що зводить до мінімуму ризики післяопераційних ускладнень.

СТАЦІОНАР

Палата КСМ

Перебування у комфортних палатах після операції: ліжка з дистанційним управлінням, кондиціонер, Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, кнопка виклику медперсоналу.

АНЕСТЕЗІЯ

Бис монитор

Інноваційний BIS-моніторинг, повністю контролює глибину наркозу і стан пацієнта для «ювелірного» розрахунку анестезії з урахуванням індивідуальних особливостей.

Хірургія Клініки Святого Миколая у цифрах

27

    оперуючих    лікарів

3

  сучасні    операційні

20

    обладнаних    палат

12

хірургічних напрямків

Переваги оперативного лікування у нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має у своєму розпорядженні сучасні обладнані операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар з комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці Клініки Святого Миколая віддають перевагу малоінвазивним та малотравматичним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності з європейськими та американськими протоколами за найсучаснішими методиками.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи протягом декількох годин, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.