БАРІАТРИЧНА ХІРУРГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Ефективне позбавлення від ожиріння хірургічними методами. Індивідуальний підхід до вибору виду баріатричної операції.

Які операції виконує баріатричний хірург

Баріатрична хірургія – ефективний метод боротьби з ожирінням і зайвою вагою для випадків, коли хірургічні методи лікування не приносять бажаних результатів. Розглядати доцільність проведення баріатричної операції варто при індексі маси тіла ІМТ>30 і наявності супутніх захворювань. Пацієнтам з ІМТ>50 може бути тимчасово встановлений шлунковий балон для підготовки до основної операції. Баріатричні операції в Клініці Святого Миколая проводить досвідчений баріатричний хірург Костянтин Міліца – доктор медичних наук, дійсний член Міжнародної федерації хірургії ожиріння і порушення обміну речовин (IFSO), який виконав понад 400 баріатричних операцій.

Відгук про баріатричну операцію у Клініці Святого Миколая

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Консультація баріатричного         хірурга

На прийомі у баріатричного хірурга розкажіть, як давно у Вас проблеми з надлишковою вагою. Вкажіть супутні захворювання (патології серцево-судинної системи, цукровий діабет та ін.). Баріатричний хірург визначить можливість оперативного втручання та найбільш ефективний спосіб проведення баріатричної операції.

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає в себе дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Баріатричні хірурги Клініки Святого Миколая

Баріатричні хірург.

Доктор медичних наук, професор.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.