БАРІАТРИЧНА ХІРУРГІЯ У ЗАПОРІЖЖІ

Ефективне позбавлення від ожиріння хірургічними методами. Індивідуальний підхід до вибору виду баріатричної операції.

Які операції виконує баріатричний хірург

Баріатрична хірургія – ефективний метод боротьби з ожирінням і зайвою вагою для випадків, коли хірургічні методи лікування не приносять бажаних результатів. Розглядати доцільність проведення баріатричної операції варто при індексі маси тіла ІМТ>30 і наявності супутніх захворювань. Пацієнтам з ІМТ>50 може бути тимчасово встановлений шлунковий балон для підготовки до основної операції. Баріатричні операції в Клініці Святого Миколая проводить досвідчений баріатричний хірург Костянтин Міліца – доктор медичних наук, дійсний член Міжнародної федерації хірургії ожиріння і порушення обміну речовин (IFSO), який виконав понад 400 баріатричних операцій.

Коли показана баріатрична операція

Розглядати доцільність баріатричної хірургії можна починаючи з ІМТ 30 кг/м², прямим показанням служить ІМТ понад 40 кг/м².

Крім того, показанням до операції є наявність хвороб, що супроводжують ожиріння (патології суглобового апарату, гіпертензія, цукровий діабет, високий рівень холестерину).

Етапи госпіталізації та проведення операцій

1. Консультація баріатричного         хірурга

На прийомі у баріатричного хірурга розкажіть, як давно у Вас проблеми з надлишковою вагою. Вкажіть супутні захворювання (патології серцево-судинної системи, цукровий діабет та ін.). Баріатричний хірург визначить можливість оперативного втручання та найбільш ефективний спосіб проведення баріатричної операції.

Прием пациентов в Клинике Святого Николая
КСМ

2. Повний супровід пацієнта

Лікарі-координатори Клініки Святого Миколая дадуть відповіді на всі питання пацієнта про госпіталізацію й організують проходження передопераційного пакета обстежень, що включає в себе дослідження крові, ЕКГ, спірографію, огляд терапевта і анестезіолога для виключення протипоказань. У стаціонарі пацієнт знаходиться під наглядом лікаря і забезпечується 3-разовим харчуванням.

Методи баріатричної хірургії

Баріатричні операції проводяться здебільшого на шлунку. У Клініці Святого Миколая використовуються:

  • Імплантація шлункового балона
  • Лапароскопічне бандажування шлунка
  • Лапароскопічна поздовжня резекція шлунка
  • Лапароскопічне гастрошунтування/міні-гастрошунтування
  • Операція SADI (дуодено ілеошунтування)

Можливості хірургічного стаціонару

Операция КСМ

Технічне оснащення нашої клініки за найвищими стандартами сучасної медицини дозволяє виконувати високотехнологічні хірургічні втручання (операції) різного рівня складності.

Хирургия КСМ

Більшість операцій в клініці виконуються лапароскопічним методом. Стандартний термін післяопераційного перебування в стаціонарі становить всього від одного до трьох днів.

Палата КСМ

У персональних палатах передбачено все для максимально комфортного перебування пацієнтів: Wi-Fi, smart-TV, власні туалет і душ, а також кнопка виклику медичного персоналу.

Баріатричні хірурги Клініки Святого Миколая

Баріатричні хірург.

Доктор медичних наук, професор.

  • вул. Святого Миколая, 53а

Переваги оперативного лікування в нашій клініці

  • Клініка Святого Миколая має сучасні оснащені операційні, палати інтенсивної терапії і стаціонар із комфортабельними одно- і двомісними палатами.
  • При проведенні хірургічних втручань фахівці віддають перевагу малоінвазивним, щадним методикам з мінімальним травмуванням тканин.
  • Технічна база забезпечує високоякісне виконання хірургічних втручань у відповідності до принципів доказової медицини, що є гарантією швидкого одужання.
  • Пацієнт має можливість пройти передопераційний пакет обстеження і здати всі необхідні аналізи всього за один день, без черг і затримок. Весь процес супроводжують лікарі-координатори.