Пластична хірургія

У кожної людини в житті має бути свій доктор! Такий, якому можна довірити найцінніше – здоров’я! Відділення естетичної медицини та пластичної хірургії – це ваш особистий доктор, якому ви можете цілком довіритися, і якого ви можете рекомендувати рідним і близьким!

Сучасна пластична хірургія в Клініці Святого Миколая

Наші лікарі допоможуть повернути вам молодість, красу, стрункість, життєву енергію, впевненість у собі.

За допомогою пластичної хірургії сьогодні можна виконати корекцію фізіологічних і естетичних дефектів різних частин тіла. Так, є можливість змінити розмір грудей, усунути асиметрію, прибрати зайву шкіру після схуднення, провести моделювання форм та об’єму.

Клініка Святого Миколая проводить усі види пластики у ​​Запоріжжі. Ми пропонуємо унікальні запатентовані хірургічні методики, що відрізняються максимальною безпекою та мінімальним реабілітаційним періодом.

У Клініці Святого Миколая доступний широкий спектр пластичних і реконструктивних втручань. Операції проводяться висококваліфікованими хірургами із застосуванням малоінвазивних методик, що забезпечує прискорену реабілітацію і найкращі естетичні результати проведеної корекції.

Наші переваги

  • Увага до безпеки

Уся операція проходить під загальною анестезією. Наркоз Вам уведе один із кращих анестезіологів – реаніматологів міста з величезним досвідом роботи, з використанням найякісніших і найменш токсичних препаратів.

  • 3-D моделювання результату операцій

Використання при першій консультації унікального обладнання, яке дозволяє отримати достовірну та об’єктивну оцінку Ваших результатів після операції.

  • Комплексний підхід

При бажанні ви можете поєднати кілька операцій, які проводять одночасно кілька вузькопрофільних фахівців.

Записатися на прийом