Лабораторні дослідження

Правильний і вчасно встановлений діагноз – запорука успішного лікування. Діагностика захворювань – процес складний. Лікар робить висновки про стан пацієнта, спираючись на власні спостереження, на загальну клінічну картину, на дані різних інструментальних досліджень. Найважливішою ланкою в цьому діагностичному ланцюжку є лабораторні методи обстеження пацієнта.

Лабораторні послуги Клініки Святого Миколая

Сучасна медицина має у своєму розпорядженні цілий арсенал високотехнологічних методів, об’єднаних терміном «лабораторна діагностика». Це фізико-хімічні, біохімічні та біологічні методи дослідження, за допомогою яких можна аналізувати склад і властивості біологічних рідин і тканин людини, а також ідентифікувати збудників захворювань.

Ґрунтовне медичне обстеження часто допомагає запобігти потенційним проблемам зі здоров’ям, поставити ранній діагноз пацієнту або визначитися з методами профілактики можливих патологій, ефективними для кожного окремого випадку.

Американська медична асоціація запропонувала проходити повний чек-ап здоров’я дорослим людям у віці 18-45 років один раз на 5 років і тим, хто старше 40 років, один раз в 1-3 роки.

Послуги та вартість

Актуальні ціни на послуги уточнюйте в Контакт-центрі за телефонами:

Розклад роботи лабораторії

Понеділок – П’ятниця

08:00 – 18:00

Записатися на прийом