Комп'ютерна томографія (КТ)

Метод дослідження організму, який застосовується практично у всіх ділянках людського тіла. Устаткування Клініки Святого Миколая дозволяє проводити максимально точні дослідження внутрішніх органів, кісток людини.

Що таке комп'ютерна томографія?

Комп’ютерна томографія є безболісним і об’єктивним метод дослідження. Мультиспіральна комп’ютерна томографія – це гарантія швидкої й абсолютно точної діагностики багатьох захворювань.

У Клініці Святого Миколая діагностика проводиться на сучасному мультиспіральному томографі Brilliance СТ 64 виробництва Philips Medical Systems. Томограф має широкі діагностичні можливості, такі, яких немає в більшості діагностичних центрів – він дозволяє обстежити людей з масою тіла до 120 кг і відрізняється підвищеною швидкістю виконання процедури.

64-зрізова система Brilliance CT має високу продуктивність і ідеально підходить для рутинних КТ досліджень, досліджень з контрастом і розширених додатків з високою чутливістю до руху.
Також томограф оснащений набором спеціальних засобів для поліпшення якості діагностики та зниження дозового навантаження.

Крім цього позитивного фактора, в нашій Клініці працюють фахівці з величезним досвідом роботи. Тому кожен пацієнт може бути впевнений у якості діагностики й прочитанні результатів.

Розклад роботи КТ

Понеділок – П’ятниця

08:00 – 18:00

Послуги та вартість КТ

Актуальні ціни на послуги уточнюйте в Контакт-центрі за телефонами:

Записатися на прийом