Захистіть себе від грипу за допомогою якісної вакцини!

Захистіть себе від грипу за допомогою якісної вакцини!

Грип - гостре респіраторне вірусне захворювання, небезпечне своїми ускладненнями. Наслідки перенесеного «на ногах» грипу - непередбачувані. Серед можливих ускладнень після грипу - пневмонія, гострі захворювання ЛОР-органів і серцево-судинної системи, аж до інфаркту міокарда.

Щеплення від грипу - єдиний спосіб запобігти захворюванню і сформувати стійкий імунітет до нього.

Вакцинація від грипу ефективна перед початком холодного сезону. Пік захворюваності припадає на січень-лютий. Щоб вакцина спрацювала, процедуру проводять заздалегідь: до початку епідемії у людини формується імунітет. Вакцинацію проводять з урахуванням типів вірусів (штамів), які активні в цьому зимовому сезоні, на відповідній території. Максимальну гарантію дають комбіновані вакцини, які містять захист від грипу різних типів і підтипів.

Клініка Святого Миколая пропонує вакцинацію вакциною «Ваксігрип Тетра», яка діє на 4 штами грипу, очікувані взимку 2019-2020 в Україні.

Вакцина зроблена у Франції компанією Санофі, європейська якість препарату підтверджено відповідними документами. У Клініці Святого Миколая вакцина зберігається в суворій відповідності до температурного режиму, зазначеного на упаковці препарату. Вакцину розкривають безпосередньо перед початком процедури, в присутності пацієнта.

Перед проведенням вакцинації в Клініці Святого Миколая терапевт в обов'язковому порядку проводить ретельний огляд та опитування пацієнта, щоб визначити стан його здоров'я і переконатися, що відсутні протипоказання, що можуть перешкодити вакцинації.

Укол виконується в плече. Звідси вакцина швидше поширюється по всьому організму, даючи необхідну імунну відповідь. У Клініці Святого Миколая маніпуляції проводять досвідчені медичні сестри, з дотриманням всіх норм і правил антисептики. Вакцинація проходить швидко і безболісно. Проходження профілактичної вакцинації із зазначенням серії вакцини фіксується в журналі вакцинації і в електронній медичній карті пацієнта.

Сучасні вакцини від грипу переносяться добре, і, як правило, будь-яких негативних реакцій не спостерігається. Але щоб виключити можливі незвичайні симптоми, після проведення вакцинації в Клініці Святого Миколая пацієнт певний час продовжує перебувати під наглядом лікаря.

Протягом деякого часу в організмі виробляються антитіла до штамів грипу. З цього моменту контакт з носіями вірусу більше не є серйозною загрозою для здоров'я.

Пройти вакцинацію від грипу в Клініці Святого Миколая - це розумний вибір для кожного запорожця.

Вартість вакцинації від грипу французькою вакциною «Ваксігрип Тетра» з попереднім оглядом терапевта в Клініці Святого Миколая становить 500 гривень.

Подбайте про своє здоров'я заздалегідь і не хворійте!