Сучасна лікарня для сучасної людини!

Сучасна лікарня для сучасної людини!

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося стикатися з усіма принадами медичних закладів, більшість з яких  успадкували не найкращі  методи  праці радянських лікарень. Довжелезні черги, відсутність сучасного медичного обладнання, надання послуг сумнівної якості, тощо. Більш того, навіть пройшовши усі ці кола пекла, пацієнт може так і не отримати необхідне лікування. Процес поліпшення стану здоров’я стає своєрідною лотереєю, де результат не завжди є гарантованим. Крім того, в останній час ми чуємо чимало дорікань від пацієнтів на непрозоре ціноутворення та змову деяких  лікарів з аптечними установами, коли лікування людини стає довгограючим комерційним проектом останніх. Та навіть безкоштовність послуг, які ніби то повинні  надавати лікарні,  вже не є такими. Чи можливо уявити, що у нашому місті може буде все  інакше?

Сучасна лікарня для сучасної людини!Виявилося, що так. З відкриттям Клініки Святого Миколая запорожці мають змогу побачити зовсім інший підхід до співпраці з пацієнтом. Саме співпраці де у позитивному  результаті зацікавленні обидві сторони.

Інноваційна, багатопрофільна клініка Святого Миколая – це медичний заклад , що впроваджує європейські традиції та технології у вітчизняну медицину. Ми надаємо пацієнтам повний спектр найсучасніших методик обстеження, діагностики та лікування. Без черг, без зайвої втрати часу, у комфортних для себе умовах кожна людина може отримати якісне медичне обслуговування.

У Клініці працюють найкращі медичні фахівці у кожній галузі. Великий досвід лікарів, визнаний провідними медичними та науковими установами, дозволяє у коротший термін вирішити найскладніші задачі, що стосуються поліпшення стану здоров’я пацієнта. У Клініці Святого Миколая ви не побачите спеціалістів по гаданню на кавовій гущі. Усі медичні послуги проводяться на сучасному діагностичному та операційному обладнанні. Кожному пацієнту надається чіткий план діагностичних процедур та самого процесу лікування, який найбільше співпадає з його віковими, психологічними та соціальними особливостями.

Ви гарантовано отримуєте комплексну медичну допомогу. До послуг кожного пацієнта: консультація сімейного лікаря, вузьких спеціалістів, широкий спектр лабораторних обстежень та діагностика. Тож Вам не доведеться бігати від закладу до закладу, щоб отримати консультацію лікаря, або низки лікарів різних галузей, чи провести якісне лабораторне дослідження. Також наш центр спеціалізується на високотехнологічному хірургічним втручанні та надає стаціонарну допомогу. Але для цього не потрібно їхати, як раніш, до Києва, Дніпра та інших міст нашої країни!

Велика увага у клініці приділяється морально-етичним нормам обслуговування пацієнтів. Програма «Чесний лікар» – це не тільки головний принцип праці наших спеціалістів, але і дієвий механізм запобіганню необґрунтованим витратам пацієнта. Усі призначення максимально прозорі та базуються на рекомендації діючих речовин препаратів, які необхідні для лікування. Дотримання цього принципу жорстко контролюється керівництвом медичного закладу.

На стражі прогресивної медицини – сучасні технології!

Сучасна лікарня для сучасної людини!У лічені хвилини Ви можете записатися до необхідного спеціаліста за допомогою он-лайн сервісу. І ніяких талончиків за якими треба вишукуватися у чергу з самого ранку! Зручний для себе час прийому також обирає пацієнт. Запис до лікаря можна зробити через сайт, медичний портал, за допомогою мобільного додатку, або скориставшись послугами call-центру. Ноу-хау нашого медичного центру - електронна система навігації, яка дозволяє  людині швидко зорієнтуватися де знаходиться необхідний кабінет. Використання сучасних технологій - це система роботи без безлічі паперових карток, направлень, призначень та інших документів, які, зазвичай,  так легко  губляться . Усі  данні наших пацієнтів знаходяться в електронній базі. Цей налагоджений механізм роботи робить кожен Ваш візит у Клініку швидким та зручним!

Наш медичний заклад співпрацює тільки з найкращими спеціалістами. Ми залучаємо до взаємодії  вузько-профільних експертів з усієї України, а також інших країн світу.

І весь цей комплекс сучасних послуг запорожці можуть отримати вже сьогодні, завітавши у Клініку Святого Миколая. На Вас вже чекають!