ПЛР-тест на COVID-19 для виїзду до Єгипту із Запоріжжя

Виконання ПЛР-тесту на COVID-19 для виїзду до Єгипту в Клініці Святого Миколая. Готовність результату тесту в цей же день при здачі з 8:00 до 10:00

У зв’язку з епідемією коронавірусу Єгипет ввів нові правила для відвідування країни, щоб уникнути розповсюдження вірусу. Для в’їзду в Єгипет обов’язково потрібно мати з собою негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус. Зробити тест на covid-19 перед поїздкою в Єгипет можна в Клініці Святого Миколая за попереднім записом (щоб уникнути черг).

Підготовка до здачі тесту

Оптимально проходити тестування вранці натщесерце. За 2–4 години до передбачуваного забору біоматеріалу не можна чистити зуби, пити, палити, використовувати жувальну гумку або пастилки для освіження дихання, цукерки.

За 4–6 годин до тесту для більш точного результату настійно не рекомендується використовувати спреї та розчини для порожнини носа і рота з лікарськими препаратами антисептичної дії, в тому числі сольові розчини.

Якщо у вас є симптоми респіраторно-вірусної інфекції (підвищення температури тіла, нежить, головний біль, пирхота у горлі, кашель, ломота в м’язах, задишка) обов’язково повідомте про це під час запису.

Вимоги до тесту на COVID-19 для виїзду до Єгипту

Міністерство охорони здоров’я Арабської Республіки у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції посилило контроль достовірності сертифікатів ПЛР-тестів. Вимоги до ПЛР-тесту на ковід для виїзду до Єгипту:
 • Видавати документ має право тільки верифікована Центром громадського здоров’я МОЗ України лабораторія
 • Довідка у паперовому вигляді англійською мовою (роздруковані та сфотографовані зразки не приймаються)
Тестирование на ковид
Тестирование на ковид
 • У довідці повинні бути присутніми: підпис лікаря, мокра печатка лабораторії, QR-код, при скануванні якого відкриється посилання з результатом ПЛР-аналізу на вебсайті лабораторії
 • Сертифікат повинен містити інформацію про те, що пацієнтові було виконано тест саме ПЛР-методом
 • Він повинен бути зроблений не пізніше 3 діб (72 годин) до моменту прибуття в країну
 • Мати точний час і дату проходження тесту
 • Мати підтверджену інформацію, що тест був виконаний в режимі реального часу Real Time
 • Не містить будь-яких виправлень, затирань, перекреслень
Крім цього, щоб отримати дозвіл на виліт і поселення у готель, результат тесту повинен бути негативним. Результати обстеження, виконані в Клініці Святого Миколая, відповідають всім перерахованим вище вимогам у повному обсязі.
Тестирование на ковид

А це вкрай важливо, адже при будь-яких сумнівах щодо правдивості пред’явленого тесту, туристу буде запропоновано перепройти діагностику в аеропортах на місці. До того ж доведеться за це додатково заплатити. Щоб уникнути черг та очікування результатів, яке може займати до тижня, а також не псувати собі відпочинок, рекомендуємо пройти тестування у перевіреній лабораторії Клініки Святого Миколая.

Термін видачі результату тесту

Під час проведення ПЛР-тесту з 8:00 до 11:00 – результат готовий того ж дня після 17:00. При здачі тесту після 11:30 результат готовий після 17:00 наступного дня. Вартість ПЛР-тесту становить 800 гривень (включає забір біоматеріалу та його дослідження).

Така швидкість отримання результатів вкрай важлива, так як для подорожі в Єгипет тест на covid-19 перед вильотом повинен бути зроблений не пізніше, ніж за 3 доби.

Переваги проведення тесту на COVID-19 для виїзду до Єгипту в Клініці Святого Миколая

 • Зручний графік прийому: здати ПЛР-тест на covid-19 для виїзду до Єгипту ви можете за попереднім записом щодня з 8:00 до 14:30
 • Безпека – спеціально обладнане приміщення для забору біоматеріалу, яке розташоване окремо від інших корпусів
 • Відсутність черг і скупчення людей – тестування виключно за попереднім записом
 • Акредитована лабораторія
 • Видача сертифіката у двох зразках – англійською та українською мовами, без доплат за послугу
 • Максимально комфортні умови здачі ПЛР-тесту з дотриманням правил, технологій забору матеріалу і техніки безпеки
 • Швидкість отримання результатів – можливість видачі довідок «день у день», а також показ результатів в особистому кабінеті в електронному вигляді

Зручності для відвідувачів Клініки Святого Миколая

Власна парковка

Оплата карткою

Онлайн-запис

Аптека в будівлі

Своя лабораторія

Електронна медкарта