Наша місія

Клініка Святого Миколая

Наша місія - зробити інноваційну медицину доступною.

Про Клініку

У багатопрофільній Клініці Святого Миколая ви можете отримати розгорнуту консультацію  кваліфікованих лікарів, здати аналізи, пройти діагностику з подальшим лікуванням. Заклад має у своєму розпорядженні сучасне медичне обладнання та 3 операційні, обладнані за останнім словом.

Накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у профільних галузях медицини.

Кожен наш пацієнт отримує якісні медичні послуги. Без нервів, зайвої витрати часу і за прийнятною вартістю. Кожен день ми стаємо надійнішими і доступнішими для кожного.

Наша місія
Чесний лікар

Ми не робимо не потрібних призначень та досліджень. План вашого лікування призначений для стабільного прогресу.

Наша місія
Діджиталізація

Ваш лікар завжди поруч! Оберіть лікаря, та запишіться на прийом online за лічені хвилини.

Наша місія
Кращий медичний сервіс у Запоріжжі

Клініка збудована за найновішими підходами світової медицини. Обладнана найкращим сучасним устаткуванням. Створені максимально комфортні умови для перебування пацієнтів.

Наша місія
Комплексність

Пацієнти Клініки Святого Миколая отримують повний цикл медичного сервісу від консультацій та обстеження до високотехнологічної хірургії в разі потреби.

Клініка Святого Миколая пропонує принципово новий формат медичного обслуговування. У нашому центрі ви можете отримати розгорнуту консультацію кваліфікованих лікарів, здати аналізи, пройти діагностику з подальшим лікуванням.

Щоб записатися до лікаря, заповніть форму на сайті обравши зручну для вас дату та час або зв’яжіться з нами по телефонами вказаними нижче. У клініці Святого Миколая не буває черг, тому що прийом ведеться строго по запису. Орієнтовні ціни на медичні послуги представлені в прайсі. Контактні дані для зв’язку та адреса клініки Святого Миколая  вказані в розділі «Контакти».

Наші Переваги

Клініка Святого Миколая – це нова клініка, якій ви можете сміливо довірити себе і своїх близьких.

Основними перевагами медичного центру є:

Наші лікарі мають великий досвід роботи і постійно підвищують кваліфікацію.

Ми маємо в своєму розпорядженні передове обладнання і власну лабораторію, що дозволяє швидко і точно проводити діагностику.

Лікарі завжди докладно пояснюють пацієнтам сенс діагностичних процедур і призначеного лікування.

У нас ви можете отримати комплексну медичну допомогу, починаючи від стандартної консультації, і закінчуючи оперативним втручанням.

Клініка Святого Миколая співпрацює тільки з висококваліфікованими спеціалістами, які регулярно відвідують та беруть участь у медичних конференціях та консиліумах. Мають великий досвід роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію.